Halloween je tady

Goto down

Halloween je tady

Příspěvek pro Anonymní za Sun Nov 24, 2013 10:19 pm

Milí ředitelé zoologických zahrad,

Halloween je již téměř zde! A jaká by byla My Free Zoo bez noci duchů a dýní?Vyzdobte si ZOO novými strašidelnými dekoracemi! Děsí vás pouhé pomyšlení na černou kočku nebo na Smrtku? Tak si do ZOO pořiďte nové strašidelné halloweenské dekorace – každého určitě nějaká zaujme.

Pokud si vyzdobíte ZOO dostatečně stašidelně, získáte bonbón. Pokud získáte patřičný počet bonbónů do konce akce, získáte navíc ještě exkluzivní zvíře do vaší ZOO: netopýra. A když nasbíráte dostatečné množství bonbónů, můžete získat netopýry hned dva – a tím zároveň i možnost jejich odchovu!Jestliže jste se již zúčastnili přechozích akcí, jako byla např. naše Podzimní akce, víte, jak vše funguje: Od středy, 23. října do středy, 30. října do 11:59 hod, najdete v obchodě širokou nabídku strašidelných dekorací.

Speciálně v rámci této kampaně si nyní můžete v obchodě koupit Halloweenský terén v sekci "Základy terénu" (za tento nákup však nelze získat bonbóny)!

Vyzdobte si ZOO strašidelnými dekoracemi a získejte bonbóny. Čím více bonbónů získáte, tím lepší dárky obdržíte po skončení akce.Pozor: Akce skončí ve středu, 30. října v 11:59 hod. Pro získání odměn jsou rozhodující pouze dekorace, které budou v této době umístěné ve vaší ZOO!Pro otevření přehledu odměn, které vám již náleží, stačí kliknout na symbol bonbónu v pravém horním rohu obrazovky.

Kromě Halloweenské akce jsme pro vás připravili následující změny:
• "Nouzová zásoba" organizace: Zakladatelé organizací mají nově možnost stanovit limit pro výdaje spojené s plněním úloh. Pokud bude tohoto limitu dosaženo, nebude již možné plnit další úlohy.
• Bonus pro organizaci za přepravní úlohy Splněné úlohy, které se týkají přepravy zvířat z/do rezervace, budou nově odměněny reputací a body zkušenosti.

Také nezapomeňte na možnost získání stávajícího bonusového zvířete zdarma za nákup diamantů!

Přejeme vám mnoho úspěchů v této akci a hodně zábavy s naším updatem!

Váš My Free Zoo tým

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru