Vánoční akce

Goto down

Vánoční akce

Příspěvek pro Anonymní za Wed Dec 11, 2013 11:36 am

Milí ředitelé zoologických zahrad,

prosinec je v plném proudu, dny se krátí a Vánoce se blíží.

Je na čase přenést atmosféru těchto dní i do vašich ZOO! A díky letošní vánoční kampani, budete mít důvod a příležitost tak učinit!Zaplňte si ZOO slavnostními vánočními stromky, perníkovými panáčky a panenkami a řadou dalších dekorací a vytvořte si svou vlastní říši snů.

Každá vánoční dekorace, kterou umístíte do ZOO vám přinese dárky.

Pokud nashromáždíte dostatek dárků do konce kampaně 18. prosince, 10:59 hod GMT*, můžete ve své ZOO uvítat zcela nové zvíře, které je obzvlášť charakteristické pro toto období (a dobrý přítel Santy, jak jsme slyšeli): soba – nebo dokonce dva soby, takže můžete rovnou začít s jejich chovem!Pokud jste se již zúčastnili podobných kampaní, jako např. podzimní nebo halloweenské kampaně, určitě si vzpomenete, jak vše funguje: od dnešního updatu ve středu, 11. prosince do středy, 18. prosince 10:59 hod GMT*, najdete ve svých ZOO obchodech rozsáhlý sortiment slavnostních vánočních dekorací.Vyzdobte si ZOO těmito krásnými dekoracemi a získejte dárky. Čím více dárků nasbíráte, tím lepší odměnu na konci kampaně dostanete.

Nezapomeňte: Kampaň skončí 18. prosince v 10:59 hod GMT*. Pouze dekorace do té doby umístěné do ZOO vám přinesou ceny!
Abyste měli přehled, kolik dárků jste již nasbírali, klikněte na ikonku vánočního dárku v pravém horním rohu obrazovky:Chcete si nechat pokrýt celou ZOO sněhem, abyste dosáhli idylické zimní krajiny? Žádný problém: vstupte do ZOO obchodu a klikněte na ikonku terénů.
Právě tam najdete "sněhový terén" s jehož pomocí můžete vyzdobit okolí. To ale ještě není vše: ode dneška v obchodě také najdete řadu zimních stromů a keřů se sněhovou pokrývkou!

Pozor: jelikož sněhový terén a zimní rostliny budou trvalými položkami, jejich umístění do ZOO vám nepřinese žádné dárky!

Také nezapomeňte na naše bonusové zvíře zdarma, hrabáče, při nákupu diamantů! Navíc, ideálně k tomuto vánočnímu období, nyní získáte sezónní zimní stromy, které nejsou v nabídce ZOO obchodu, při nákupu nad 100 diamantů.

Užijte si vánoční kampaň a přejeme vám krásné vánoční období!

Váš My Free Zoo Tým

*Kampaň skončí 18. prosince v 10:59 hod podle Greenwichského času. Mějte, prosím, na paměti několikahodinový časový posun mezi GMT a časovým pásmem, ve kterém žijete!


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru