Nové funkce v organizaci

Goto down

Nové funkce v organizaci

Příspěvek pro Admin za Fri Oct 04, 2013 8:03 pm

1.10.2013 došlo k VELKÉ změně. Poskytovatel hry My free zoo provedl "vylepšení" funkcí pro organizace. Bohužel tyto nové funkce jsou zpoplatněny. Přestože poskytovatel hry tvrdí, že organizace může za drobný poplatek využívat další funkce, realita je taková, že náklady na tyto nové funkce mohou být pro menší organizace likvidační.
Zakladatelé HARMONY ZOO v tuto chvíli zvažují několik verzí, jak dále hrát hru, neboť původní záměr zakladatelů byl pořádat sbírky, aby mohli členové čerpat bonusové body při péči o zvířata a tak rychleji postupovat mezi lvl.

V úvahu přichází tyto verze:
1. Hrát pouze na bonusy. V praxi by to znamenalo nezabývat se vkládáním zvířat do organizace a pouze vkládat peníze, které by v kase zůstávaly ležet.    
   Zvířata která jsou již umístěna v zoo (a že jich není málo) by tak vlastně nebyla nijak využita a předchozí úsilí by bylo zničeno.
2. Hrát na bonusy + plnit všechny úkoly vyplývající z nové funkce pro organizace.
3. Hrát na bonusy + pořídit hajné (je to další bonus k péči o zvířata) + plnit omezeně služby vyplývající z nové funkce organizace.
4. Hrát na bonusy + pořídit hajné + plnit všechny služby.

Abychom zjistili, kolik nás tohle všechno bude stát, probíhají všechna ta různá omezení na plnění služeb. Snažíme se zjistit náklady na uvedené 4 verze, abychom mohli zvolit způsob hry tak jak bylo původně zamýšleno a všichni jsme na to stačili.
avatar
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 04. 10. 13

Zobrazit informace o autorovi http://harmony-zoo.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru