HarmonyZoo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13.11., mám splněnou zlatou týdenku

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro kamka rybarka Sun Nov 17, 2013 7:45 pm

asi budu muset zvolnit tempo co se týká levlů Cool  nevím co pářit dřív - týdenka, úkoly od starouška, doplnění ohrad ? Question 
kamka rybarka
kamka rybarka

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 04. 10. 13
Age : 49

Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 7:53 pm

asi si budeš muset plnit ohrady jen tím, co odchováš v týdenkách a úkolech Twisted Evil 

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 8:04 pm

takže já dneska taky úspěšně 0:6 bounce 
ale o půlnoci splním pohár-odehraných 400 dní v kuse cheers nevím jestli jsem legenda vytrvalosti, ale trhlá budu asi určitě, takovýho času u dětský hry Very Happy 

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro kamka rybarka Sun Nov 17, 2013 8:23 pm

Edith308 napsal:takže já dneska taky úspěšně 0:6 bounce 
ale o půlnoci splním pohár-odehraných 400 dní v kuse cheers nevím jestli jsem legenda vytrvalosti, ale trhlá budu asi určitě, takovýho času u dětský hry Very Happy 
gratuluji k legendě vytrvalosti flower  já mám teprve 317 dnů a to jsem nikdy nevynechala Very Happy  a trhlých nás tu bude víc Razz 
kamka rybarka
kamka rybarka

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 04. 10. 13
Age : 49

Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 8:33 pm

bude to můj 126 splněný pohár Smile docela se naskýtá otázka, jestli budu vytrvalá natolik, abych je splnila všechny jocolor 

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro kamka rybarka Sun Nov 17, 2013 8:36 pm

Edith308 napsal:bude to můj 126 splněný pohár Smile docela se naskýtá otázka, jestli budu vytrvalá natolik, abych je splnila všechny jocolor 
já jich mám splněno 132 ale pořád jich dost zbývá alien 
kamka rybarka
kamka rybarka

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 04. 10. 13
Age : 49

Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 8:39 pm

neboj, jsem ti v patách, ve středu jich zlikviduju dalších 5 Very Happy 

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 8:48 pm

kamka rybarka napsal:
Edith308 napsal:takže já dneska taky úspěšně 0:6 bounce 
ale o půlnoci splním pohár-odehraných 400 dní v kuse cheers nevím jestli jsem legenda vytrvalosti, ale trhlá budu asi určitě, takovýho času u dětský hry Very Happy 
gratuluji k legendě vytrvalosti flower  já mám teprve 317 dnů a to jsem nikdy nevynechala Very Happy  a trhlých nás tu bude víc Razz 
Přidávám se ke gratulaci a plně souhlasím s tím, že jsme trhlí, ovšem já jen 245 dní. Babička (hanakh) ještě o 5 dní déle, ale ona měla dřív pubertu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 8:58 pm

děded napsal:
kamka rybarka napsal:
Edith308 napsal:takže já dneska taky úspěšně 0:6 bounce 
ale o půlnoci splním pohár-odehraných 400 dní v kuse cheers nevím jestli jsem legenda vytrvalosti, ale trhlá budu asi určitě, takovýho času u dětský hry Very Happy 
gratuluji k legendě vytrvalosti flower  já mám teprve 317 dnů a to jsem nikdy nevynechala Very Happy  a trhlých nás tu bude víc Razz 
Přidávám se ke gratulaci a plně souhlasím s tím, že jsme trhlí, ovšem já jen 245 dní. Babička (hanakh) ještě o 5 dní déle, ale ona měla dřív pubertu.
Very Happy 
závislost se na tom opravdu vypěstuje velká, ještě vloni jsem se po ránu neobešla bez kafe a cigára, ted' k tomu ale musím mít ještě puštěnou zahradu, nedej bože, aby se přes noc stalo něco s vysílačem a nešel mi net Very Happy 

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Sun Nov 17, 2013 11:38 pm

Edith308 napsal:
děded napsal:
kamka rybarka napsal:
Edith308 napsal:takže já dneska taky úspěšně 0:6 bounce 
ale o půlnoci splním pohár-odehraných 400 dní v kuse cheers nevím jestli jsem legenda vytrvalosti, ale trhlá budu asi určitě, takovýho času u dětský hry Very Happy 
gratuluji k legendě vytrvalosti flower  já mám teprve 317 dnů a to jsem nikdy nevynechala Very Happy  a trhlých nás tu bude víc Razz 
Přidávám se ke gratulaci a plně souhlasím s tím, že jsme trhlí, ovšem já jen 245 dní. Babička (hanakh) ještě o 5 dní déle, ale ona měla dřív pubertu.
Very Happy 
závislost se na tom opravdu vypěstuje velká, ještě vloni jsem se po ránu neobešla bez kafe a cigára, ted' k tomu ale musím mít ještě puštěnou zahradu, nedej bože, aby se přes noc stalo něco s vysílačem a nešel mi net Very Happy 
ja oslavujem 100 dní v zoo a to som si myslela, že som trhlá, ale keď tu tak čítam affraid 400, 317, 250 a 245  tak to som zvedavá či to toľko vydržím. Ale fakt, že som ešte nevynechala ani jeden deň nasvedčuje tomu, že vás budem nasledovať...Laughing

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Mon Nov 18, 2013 4:19 am

Tedy, už podle času kdy píšeš tuto zprávu Karinbergo, je jasné, že se sejdeme všichni na klinice, kde nemají internet, kafíčko a ani cigárko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro kamka rybarka Mon Nov 18, 2013 5:22 am

děded napsal:Tedy, už podle času kdy píšeš tuto zprávu Karinbergo, je jasné, že se sejdeme všichni na klinice, kde nemají internet, kafíčko a ani cigárko.
Té klinice bych se nebránila, ale chci nějakou soukromou, s kafíčkem, cigárkem a internetem. Bez toho se ráno "nenastartuji". drunken cheers bounce 
kamka rybarka
kamka rybarka

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 04. 10. 13
Age : 49

Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Anonymní Mon Nov 18, 2013 7:24 am

kamka rybarka napsal:
děded napsal:Tedy, už podle času kdy píšeš tuto zprávu Karinbergo, je jasné, že se sejdeme všichni na klinice, kde nemají internet, kafíčko a ani cigárko.
Té klinice bych se nebránila, ale chci nějakou soukromou, s kafíčkem, cigárkem a internetem. Bez toho se ráno "nenastartuji". drunken cheers bounce 
Laughing Laughing Laughing 
Súhlasím s tou súkromnou, s kafíčkom, cigárkou a netom, tiež som bez toho ráno nepoužiteľná alien  lol! 

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

13.11., mám splněnou zlatou týdenku - Stránka 2 Empty Re: 13.11., mám splněnou zlatou týdenku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru